Добредојдовте на joan.mk!

Контакт

ул. Дренан 30, Скопје 1000 Македонија
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
+389 2 2403119

Контакт форма

Испратете е-порака. Сите полиња со ѕвездичка (*) се задолжителни.

Контакти

Горазд Ристовски
Дипл. Машински инженер
+389 75254253
gorazd@joan.mk

Христина Ристовска
Дипл. Машински инженер
+389 75380523
hristina@joan.mk

Јоан Дооел
Јоан Солар Дооел
+389 2 2403119
office@joan.mk
apartments@joan.mk
solar@joan.mk
servis@joan.mk